SEKSASKam MAXIMonline tinklaraštis apie seksą? Kam gamta sukūrė vyrą ir moterį?
Algirdas Dautartas,

Čiurkšlenimas... arba kaip pasiekti ypatingą moters orgazmo rūšį!

Sveikas, gerbiamas skaitytojau. Esu Algirdas Dautartas andrologijos srities tyrėjas iš Vilniaus. Šiandienos publikacija bus šiek tiek, sakyčiau, nestandartinė. Seniai norėjau "pakelti" šį klausimą, bet kažkodėl atidėdavau. Kiekvieną dieną mano klientų, kuriems nesiseka lovoje, skaičius eksponentiškai didėja. Neslėpsiu, kad pats kentėjau dėl vyriško pasididžiavimo dydžio, dėl kurio negalėjau patenkinti žmoną. Visi žino, kad mažu peniu moteriai malonumo nesuteiksi.

Jeigu gyvenime pripratote būti laimėtoju ir norite, kad jūsų partnerė nugeibtų nuo stiprių orgazmų bei įsiaudrintų, vien matydama, kad jums stovi, ir tvirtai nusprendėte priversti ją čiurkšlenti... Tuomet šis straipsnis skirtas būtent jums

Moterys taip pat gali ejakuliuoti, kaip ir vyrai. Kažkas mano, kad šis malonumas prieinamas tik "išrinktiesiems". Kiti arba niekada negirdėjo apie jį, arba yra tvirtai įsitikinę, kad jo išvis nėra. Čiurkšlenimas — ypatinga moters orgazmo rūšis, pasižyminti neįtikėtina jėga bei gyliais pojūčiais. Jo metu iš makšties ištikšta skystis. Dar šis procesas vadinamas "čiurkšliniu orgazmu".

Kitaip tariant: moterys gali reguliariai baigti čiurkšlenimu! Tačiau labiausiai sudėtinga ir atsakinga yra partnerio, o būtent penio, jo dydžio ir storio, vaidmuo šiame procese.

Pagal bandymų rezultatus, 92% apklaustųjų yra nepatenkinti savo seksu. Mano kabinete apsilankė nemažai ne tik skustančių moterų, bet ir vyrų.

Jeigu paklausite, kodėl anksčiau neatvėriau visų kortų ir nepadėjau išspręsti problemos su dydžiu, atsakysiu, kad pats tik prieš kelias savaites sužinojau apie visiškai naują būdą, kuris padeda padidinti vyrišką pasidydžiavimą.

Mokslininkų suvažiavime, kuriame lankausi kasmet, pagrindinė diskusijų tema yra viena: "Kaip padidinti penį".

Dar neseniai niekas iš šimtų kvalifikuotų specialistų negalėjo pasiūlyti tikrai veikiantį ir nekenksmingą būdą.

Tačiau metų konferencijoje Europos mokslininkai pristatė unikalų produktą, ne tik padedantis padidinti penį, bet ir sustiptinti malonumą nuo sekso dėl vibracijos poveikio. Pasak jų tyrimų, visos, t. y. 100% moterų, teigė, kad tokį nežemišką malonumą ir daugybę orgazmų jie gavo pirmą kartą gyvenime. Natūralią gelio pavidalo priemonę būtina tepti ant partnerio penio 5-7 minutes prieš lytinį aktą.

Visiems norintiems buvo išduotas testeris, kad jie galėtų asmeniškai įsitikinti, kad produktas tikrai turi nurodytas savybes.

Pasinaudojau juo dėl eksperimento - labai nustebau, kai po kelių minučių pajautau vibraciją ir lyg kažkokį plėtimąsi. Pirmoji mintis: tuoj viskas praeis, o antroji: tai savitaiga, to negali būti! Juk iki tol dar nežinojau...

Apie valandą sedėjau su erekcija kelnėse, o vėliau nuėjau į atskirą tualeto kabiną ir pradėjau masturbuoti. Po 25 minučių ranka nutirpo, bet nebaigiau.

Nors kelias namo užtruko ne mažiau, nei pusvalandį, vis dar buvau visiškai pasirengęs "kovai". Į pagalbą atėjo žmona. Taigi, apie valandą mylėjomės iškart koridoriuje. Žmona turėjo tokias konvulsijas, kad neįmanoma apsakyti (gerai, kad sienos nepraleidžia garso). Iki tol nesu matęs, kad ji taip geibtų iš malonumo. Po kelių dienų vėl išbandžiau purškiklį. Žmona, aišku, buvo sužavėta. Nesiskundžiau 2 valandas - esame susituokę 7 metus, bet tokio sekso dar neturėjome. Pirmą kartą gyvenime pamačiau, ką gali moteris, pasiekusi kaifo viršūnę! Aš, galima sakyti, didžiuojuosi, kad priverčiau savo mylimąją čiurkšlenti.

Dabar kiekvienam savo klientui rekomenduoju "BigSize" gelį, kad jie galėtų kartas nuo karto tenkinti savo partnerius.

Kadangi priemonė laisvai neparduodama - galite užsisakyti ją tiesiai iš gamintojo.

Pereiti į tiekėjo puslapį
Algirdas Dautartas, andrologijos srities tyrėjas

Mano specialybė yra seksualinio gyvenimo sutrikimai, bet taip pat esu geras psichologas. "Atvirai" kalbėdamas su žmonėmis, padedu atsikratyti intymios srities kompleksų

Dienos nuotrauka
Esu nuolatinis šio tinklalapio skaitytojas. Radau sau daug naudingo. Čia dažnai išsamiai nagrinėjami vyriški klausimai. Pagarba gydytojui!
Tik filmuose su ženklu 18+ mačiau, kaip mergos galingai čiurkšlena!
Mano brolis gyvena Italijoje. Jis seniai vartoja tokį gelį. Sako, ten galima specialioje vaistinėje nusipirkti. Savo 47 metų jis dar oho-ho. Jį nuolatos supa gražios ir jaunos.
Man neseniai sukako 46. Lovoje su žmona viskas buvo blogai. O dabar šiek tiek "BigSize" gelio ant penio apie 20 minutes iki sekso ir meilės naktis garantuota! Ačiū už informaciją!
Padariau užsakymą, nes nuo Viagros alergija kūne, išbėrimas ir niežulys.
Nieko sau pripratai! Viagrą reikia vartoti tik pagal gydytojo rekomendaciją! Nuo jos gali ne tik alergija atsirasti, bet ir širdis sustoti. Ruošiuosi tapti mediku.
Jau savaitę vartoju "BigSize" gelį. Jausmai superiniai! Jis auga tiesiai akyse! mano mergina sužavėta. Pirkau iš oficialų. Viskas sąžiningai. Pristatė kitą dieną. Pagarba!
Gavau pranešimą. Tuoj eisiu pasiimti. Apie rezultatus vėliau parašysiu
Mano mergina netgi pypčioja, prašo, kad prieš kiekvieną seksą tepčiau penį. Sako, kad jausmai superiniai. Jautrumas padidėja kelis kartus. Mėgstu ją tenkinti)
Kad penis būtų didelis, su juo reikia gimti. O ne vartoti jūsų gelius
Koks rezultatas, vyrai? Kas nors bandė? Abejoju dėl efektyvumo.
Ilgai vartojau chemiją, rengiausi kultūristų čempionatui. Ji aplamai žudo testosteroną! Labai kenkia vyriškiems organams. Tiesiog sutepei geliu ir jis ne tik tapo didesnis, bet ir pradėjo vibruoti - mergos netgi pypčioja nuo pojūčių!
Užsisakysiu žentui. Jis iš treniruoklių salės neišlenda, o dukra nuolat be nuotaikos. Matyt, nepakanka normalaus dulkinimo)))
Sutinku. Boboms patinka! Tiesa, čiurkšlenimo nebuvo, bet viskas priešaky! Beje, užsisakiau oficialiame tinklalapyje pas gamintoją. Dar nuolaida buvo. Kainavo centus.
Nežinau, kokia sudėtis, bet penis kiekvieną dieną vis ilgesnis. Džiugina.
Aš noriu, bet žmona nenori. Pakeisti negaliu. Ką daryti?
būti ar nebūti, štai klausimas!?))
Internete bijau užsisakyti, o parduotuvėje gėda pirkti.
Ko krimtaisi? Apmokėjimas po pristatymo. Viskas konfidencialu ir anonimiška. Esu patenkintas pirkiniu.
Šiandien pirmą kartą išbandžiau šį gelį, manoji baigė apie keturis kartus per 2 valandas. Dabar pasakos draugėms, kad aš dievas lovoje. Patariu visiems išbandyti.
jau apie metus vartoju šį gelį. Patenkintas, kaip dramblys.
išbandėme su žmona. Sakyčiau, tai fantastiška - per dešimt santuokinio gyvenimo metų taip buvo pirmą kartą! Užsisakysiu dar.